Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busiarz zostawił pasażerkę na stacji paliw. Goniła go taksówką, ale i tak nie zaczekał

Utworzony przez er, 2 kwietnia 2015 r. o 15:18
Co za cham, Nie rozumiem, jak można usprawidliwiać pozostawienie starszej kobiety w obcym miejscu zabierając jednoczesnie jej rzeczy. Mam nadzieję, że jakiś prawnik społecznie napiętnuje takich "profesjonalistów"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być zabrana koncesja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie żeby mówić o inspekcji to choć trochę trzeba znać przepisy prawa transportowego. podróżuje z tą firmą dość często i 15 minutowa przerwa jest w Kielcach , zaś po trasie dosiada się drugi kierowca , który zmienia kierowcę, Sadzę więc , ze może nie zainteresować inspekcji pana wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że redakcja a szczególnie Pani redaktor będzie niebawem musiała się wytłumaczyć z napisanego szkalującego artkułu ponieważ akurat tego dnia także podróżowałam z Kielc do Lublina i to co opisała pani redaktor nieco mija się z prawda i stanem faktycznym opisanej sytuacji. Mam nadzieję , ze firma w stosowny sposób odniesie się do tych zarzutów i komentarzy. Podróżuję z tą firmą od 5 lat i nigdy się nie zawiodłam. byłam świadkiem jak jeden  pasażer zabrał bagaż innej osoby , ale panie z infolinii sprawnie załatwiły sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek jest towarem. Człowiek jest przedmiotem w dzisiejszym świecie. Kasa kasa kasa kasa kasa! Takie życie w tym kraju. 2000 zł zarabiasz z czego złodziej rząd zabierze ci na wstepie 700 zł Bóg wie na co i za co. To też powinno być karane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest taki chory kraj. To nie jest wina ani kierowcy ani przewoźnika. Nie jest to wina także tej kobiety. Całą winę ponosi złodziej rząd. Z tego biletu 44 zł temu przewoźnikowi zostanie 9 zł. Złodzieje z rządu zabiorą mu 20,50 zł, a gdzie amortyzacja busa, paliwo, wypłata dla kierowcy. Tu nie ma się co dziwić ludzie kochani! Nie można nikogo obwiniać tu jest wielki wyścig o przeżycie. Do Sądów trzeba podawać rząd, złodzieja i największego gangstera, morderce jawnego poborcę haraczów ZUS i ludzi którzy tam pracują. Wszyscy całą Polską powinniśmy zwalczać ten babilon ZUSowski, babilon Urząd skarbowy. Ci ludzie co tam siedzą w tych budynkach doprowadzili do naciągnięcia tej kobiety na takie koszt.    ZUS i US to największa zorganizowana grupa przestępcza w kraju. Pluć na morderców którzy zgodzili się tam pracować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie korzystajcie z usług Expressbus !!!    To samo się tyczy firmy Tanibus, po awarii busa w Połańcu (z Lublina do Krakowa i to dodatkowo w nocy) musiałem się na własną rękę jechać dalej, nie szanują klientów wcale !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz jechałem ExpressBusem do Krakowa, w Kielcach to kierowca gdzieś poszedł na dłużej. Czyli zgodnie z regulaminem firmy powinienem pojechać bez niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!! Podrzędna dziennikarzyna, napisała artykuł nie wiedząc o czym pisze. Firma Expresbus powinna zrobić z tym porządek!!!! Prawdopodobnie odwoła się do wszystkich możliwych instytucji zeby ukarać pseudo dziennikarkę Ewelinę Burdę , co spowoduje ze takie barany nie wysmarują więcej żadnego gniota bez wcześniejszego zapoznania się z tematem. Pragnę dodać że za nieterminowe wyjechanie z dworca przewoźnikowi grożą bardzo surowe i restrykcyjnie przestrzegane kary. Proszę również zapytać w dziale kontroli UM czy kontroler brał by pod uwagę że Pani sikała i bus wyjechał 10 min po czasie. A wszyscy Ci, którzy tak ochoczo oblewają na forum pomyjami, byli by pierwsi do wznoszenia protestów przeciwko niepunktualnemu wyjazdowi autobusu z dworca. To jest właśnie sensacja, która nie ma logicznego wytłumaczenia. Nie jest winny ten kto sie spoźnił, a ten kto sumiennie wykonuje swoją pracę. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Polskibus wjedzie na tę trasę wszyscy będą mogli zagłosować swoimi portfelami z kim wolą jeździć na tej trasie. Teraz wybór nie jest zbyt bogaty...Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a  gdzie   obowiązkowa przerwa dla kierowcy  45 min lub 15 min a następnie 30 min  a może by tak zainteresować tą sprawą INSPEKCJĘ TRANSPORTU  no gdzie te  przystanki  na trasie KRAKÓW -LUBLIN i tu mamy cię  cwaniaku
   
a  gdzie   obowiązkowa przerwa dla kierowcy  45 min lub 15 min a następnie 30 min  a może by tak zainteresować tą sprawą INSPEKCJĘ TRANSPORTU  no gdzie te  przystanki  na trasie KRAKÓW -LUBLIN i tu mamy cię  cwaniaku
   
a  gdzie   obowiązkowa przerwa dla kierowcy  45 min lub 15 min a następnie 30 min  a może by tak zainteresować tą sprawą INSPEKCJĘ TRANSPORTU  no gdzie te  przystanki  na trasie KRAKÓW -LUBLIN i tu mamy cię  cwaniaku
Chociażby w Kielcach 15 minut..... Po 2 godzinach jazdy wystarczy 15 minut, po 4- pół godziny. Kielce są pół godziny jazdy od Radomia. Tam jest toaleta niemal przy drzwiach busa- 15 minut to aż nadto czasu, aby w toalecie zrealizować i "jedynkę", i "dwójkę". Wystarczyło skorzystać w Kielcach, a następne 2 godziny minęłyby bez problemu!  Korzystam od lat z EXPRESSBUSA- ja i moje dzieci. Jeździmy, podajemy przesyłki na trasie do Krakowa i do Wrocławia- córka jest w Krakowie, syn we Wrocławiu. NIGDY nie mieliśmy problemów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!! Podrzędna dziennikarzyna, napisała artykuł nie wiedząc o czym pisze. Firma Expresbus powinna zrobić z tym porządek!!!! Prawdopodobnie odwoła się do wszystkich możliwych instytucji zeby ukarać pseudo dziennikarkę Ewelinę Burdę , co spowoduje ze takie barany nie wysmarują więcej żadnego gniota bez wcześniejszego zapoznania się z tematem. Pragnę dodać że za nieterminowe wyjechanie z dworca przewoźnikowi grożą bardzo surowe i restrykcyjnie przestrzegane kary. Proszę również zapytać w dziale kontroli UM czy kontroler brał by pod uwagę że Pani sikała i bus wyjechał 10 min po czasie. A wszyscy Ci, którzy tak ochoczo oblewają na forum pomyjami, byli by pierwsi do wznoszenia protestów przeciwko niepunktualnemu wyjazdowi autobusu z dworca. To jest właśnie sensacja, która nie ma logicznego wytłumaczenia. Nie jest winny ten kto sie spoźnił, a ten kto sumiennie wykonuje swoją pracę. Żenada!
nie strasz , nie strasz bo się zes.... współwłaścicielu tej firemki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego zamiast użerać się z busiarzami wolę dopłacić parę złotych więcej i jechać pociągiem. bezpieczniej, wygodniej......może i nie pachnie w pociągu, ale przynajmniej jakiś komfort podróży jest i takie niespodzianki nie przytrafiają się człowiekowi. (chyba, że pada śnieg, ale "sorry taki mamy klimat") ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Pani Pasażerko należy o tym incydencie powiadomić Prokuraturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Maryja ale z Was ciemna masa. Ale z przewoźnika też. Najpierw przewoźnik. Drogi człowieku, taryfa poza miasto jest inna niż w obrębie miasta. Na przykład sprawdziłem w jednej z korporacji Kieleckiej i tam jest np. 6 zł za kilometr jeśli jedziemy poza miasto. Z Radomia do Zwolenia jest około 33 km. I co 33 x 6 to nie wychodzi około 190 zł? Patrzcie państwo cud nad Wisłą :) Jak pani jechała według taksometru to tak zapłaciła. A druga sprawa to ludzie nie rozumieją, ze czasami kierowca nie może czekać. Myślę że pani zeszło chwile dłużej niż 5 minut (wiek, kobieta, kolejka itp.) a skoro kierowca nie mógł tam czekać no to co ma zrobić? Z drugiej stronie współczuje pani i życzę aby było to jej jedyne negatywne doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Expressbus i BP Tour to największy lubelski syf. Dobrowolnie jeździć tymi rozpadającymi się rzęchami, gdzie kierowcy są chamami... Dziękuję, ja przestałem korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta, jesli wszystko sie odbylo tak jak w artykule a nikt jeszcze tego nie zakwestionowal nawet znajomi wlasciciela a moze i on sam piszacy jedno i to samo z paru nickow, to ja i chyba wszywcy lublinianie juz wiedza z kim nie jezdzic. Beda sie trzymac rozkladu i wozic powietrze a polski bus poczeka na wszystkich i bedzie gitara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom tych buraczanych firm jest taki ponieważ nie ma (na razie) zdrowej konkurencji na tych trasach więc buraki nie muszą walczyć o klienta. W normalnych warunkach rynkowych (konkurencja) taka buraczana firma po takim incydencie straciła by z połowę pasażerów. Zresztą "mnie" już straciła. Jeżeli ktoś nie zna naczelnej zasady biznesowej (w pracy z klientem) czyli nasz klient - nasz pan to w warunkach zdrowej konkurencji rynkowej długo nie pociągnie. To, że nie zna/nie stosuje podstawowych zasad obyczajowych i etycznych to inna sprawa - ale tego burakowi jak widać nie wytłumaczysz bo dla buraka tylko pieniądze ustalają zasady. Przykre ale z drugiej strony pokazuje jak potrzebna jest zdrowa konkurencja dla klienta (nie chodzi właśnie o pieniądze tylko). Także niech buraki nadal uważają że najważniejszy jest rozkład a nie pasażer - to sobie będą za niedługo jeździć z rozkładem na siedzeniach zamiast pasażerów. Nawet byłbym w stanie zrozumieć kierowcę gdyby to chodziło o jakieś obwiesia co ma du*** innych pasażerów i np. poszedł sobie walnąć piwko za stacją w czasie postoju i się spóźnia 10 min. Ale starszą panią która poszła siku "(mówiąc mu o tym wcześniej) ? - ofiarami takich chamskich zachowań (w  komunikacji miejskiej np) kmiotów zawsze padają starsze panie, nieśmiałe dziewczątka, dzieciarnia wszelkiej maści - nigdy (prawie) zdrowy dorosły chłop - zachowanie złośliwe i niegodne mężczyzny. Ale cóż tyle jego władzy co za kółkiem. A miejsce jego w sałatce. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Expressbus i BP Tour to największy lubelski syf. Dobrowolnie jeździć tymi rozpadającymi się rzęchami, gdzie kierowcy są chamami... Dziękuję, ja przestałem korzystać.
Z BP mam strasznie mieszane uczucia - jechałem bardzo ładnym busem z baaardzo miłym kierowcą ( taki koło 40 lat, szczupły) bardzo profesjonalny (trasa LBL - Gdynia) i było naprawdę super. A wracałem (ta sama trasa) z takim chamem że cham to dla niego komplement :) trasa była w nocy a tan disko - polo na 3/4 mocy radia przez całą drogę - ściszył tak że nie ściszył ;/ waliło smrodem niemytego ciała i fajami aż się rzygać chciało. ponadto gbur straszny tylko wzdychał rozdrażniony jak go ktoś o coś zapytał albo chciała jedna osoba bilet kupić. koleś wyglądał na ok 50 lat morda kartoflana taki neandertal z twarzy bez śladu myśli. Także mogę powiedzieć tylko ze w BP nie ma czegoś takiego jak standardy i można różnie trafić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści!!!! Co za chamstwo!!! Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś tak postąpił z moją mamą, którą nieraz odprowadzam na busa z nadzieją, że szczęśliwie dojedzie do domu!!! Starsza osoba, wogóle by sobie w takiej sytuacji nie poradziła. Mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie. Myślałam, że może się to zdarzyć na postoju , bo nikt nie zauważy , że jeszcze nie wszyscy pasażerowie wrócili , ale żeby zrobić to celowo i z premedytacją ! Wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...